Program do rozliczania PIT 2013 online - e-pity 2012

Aktualności

 • XIX Ogólnopolska Spartakiada Amazonek – Mistrzostwa w Wieloboju

  .

  W sobotę, 7 września 2013 r. w Szczecinku odbyła się XIX Ogólnopolska Spartakiada Amazonek – Mistrzostwa w Wieloboju. W sportowej rywalizacji uczestniczyły 32 zespoły, w tym drużyna kaliskich Amazonek w składzie: Sławomira Wiktorowicz- Robaczyk, Bożena Różańska, Wiesława Sipka i Barbara Wrzesińska.

  więcej
 • Turnus rehabilitacyjny w Rewalu

  .

  W dniach 11 - 18 lipca br. 54-osobowa grupa Amazonek i osób towarzyszących przebywała w Rewalu. Klub nasz ma tam zaprzyjaźniony dom wypoczynkowy, Willę „Elżbieta”, której właścicielka z ogromną gościnnością wita naszą grupę każdego roku.

  więcej
 • X Wielkopolska Spartakiada Pływacka Amazonek „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”

  Uśmiech

  29 czerwca 2013 r. w Środowiskowej Pływalni Edukacyjnej w Lesznie odbyła się X Wielkopolska Spartakiada Pływacka Amazonek „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”.  Zobacz jak poradziły sobie w rywalizacji nasze Koleżanki....

  więcej
 • Turystyczny dzień Kaliskiego Klubu „Amazonki”

  Turystyczny dzień Kaliskiego Klubu „Amazonki”

  21 maja 2013 r. był to piękny, turystyczny dzień Kaliskiego Klubu „Amazonki”. Duża grupa naszych członkiń zwiedziła pałac w Tłokini Kościelnej, dawną posiadłość Chrystowskich.

  więcej
 • Ceremonia przyjęcia nowych wolontariuszek do zespołu ochotniczek

  Ceremonia przyjęcia nowych wolontariuszek do zespołu ochotniczek

  7 maja 2013 r. w siedzibie Kaliskiego Klubu "Amazonki" miała miejsce ceremonia przyjęcia nowych wolontariuszek do zespołu ochotniczek.

  Wszystkie ukończyły kurs I stopnia w Inowrocławiu i otrzymały certyfikat, upoważniający do niesienia pomocy chorym na raka piersi.

  więcej
 • Wyjazd studyjny do Brukseli

  Wyjazd studyjny do Brukseli

  W dniach 19 - 20 kwietnia br. przebywały w Brukseli kaliskie Amazonki. Brały udział w wyjeździe studyjnym, zorganizowanym przez posła Parlamentu Europejskiego, pana Andrzeja Grzyba.

  Na wniosek Barbary Wrzesińskiej, prezes Kaliskiego Klubu "Amazonki", zaproszono do stolicy Belgii łącznie 12 Amazonek, po 4 z klubów Kalisza, Kępna i Ostrzeszowa, które wspólnie z Ostrowskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku poznawały centrum Unii Europejskiej.

  więcej
 • Spotkania edukacyjne dla młodzieży klas maturalnych kaliskich szkół ponadgimnazjalnych

  Spotkania edukacyjne dla młodzieży klas maturalnych kaliskich szkół ponadgimnazjalnych

  W dniach 20, 25 i 26 marca br. odbył się z inicjatywy Prezes Barbary Wrzesińskiej przy zaangażowaniu pań - wolontariuszek ze Stowarzyszenia Kaliski Klub „Amazonki” cykl spotkań edukacyjnych dla młodzieży klas maturalnych kaliskich szkół ponadgimnazjalnych w ramach akcji edukacyjnej pn. „Lepiej zapobiegać niż leczyć”.

   

  więcej
Przejdź do strony: